Fotografia to nasza pasja. Dzięki temu udaje nam się wczuć w emocje osoby, która znajduje się po drugiej stronie obiektywu. W swej pracy cenimy profesjonalizm, indywidualne podejście i twórcze pomysły. Jesteśmy obserwatorami, którzy uwieczniają chwile. Chwile ważne, jedyne, niepowtarzalne. Współpracujemy z profesjonalnym studiem filmu. Mieszkamy pod Krakowem w miejscu, które zachwyca swoim pięknem. Pracujemy na terenie małopolski i okolic. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, czy będziemy mogli uwiecznić Wasz ślub, lub inną uroczystość rodzinną, wykonać sesję plenerową, sesję indywidualną lub jeśli chcielibyście omówić szczegóły oferty, prosimy o kontakt.

Jako nieliczni w małopolsce oferujemy artystyczną fotografię 3D. Możemy oglądać przestrzenny obraz w domu, za pomocą telewizora 3D lub w fotoksiążce.

Standardowy pakiet obejmuje fotografowanie przygotowań, ceremonii, wesela oraz plenerową sesję
fotograficzną w dniu ślubu lub innego dnia. Otrzymujecie Państwo około 600 zdjęć na pendrivie (lub płytach)+ fotoksiążkę (75 fotografii) albo tradycyjny album fotograficzny (120 fotografii 10x15cm + 20 powiększeń 21x29cm). Poza pakietem oferujemy powiększenia na płótnie, dodatkowe fotoksiążki, fotografie 3D.

plener Ani
o nas
galeria
oferta
foto 3d
blog
kontakt
Fotografia 3d Facebooka Instagram Logo powrót